logo Strana SMS

 HEADLINE 7.6.2014 11HEADLINE 7.6.2014 12 nove2HEADLINE 7.6.2014 13HEADLINE 7.6.2014 14

 

Strana Moderného Slovenska

Moja kandidatúra

MOJA KANDIDATÚRA

Vážení občania Slovenskej republiky.

        Uchádzal som sa o Vašu dôveru a Váš podpis pri petičnej akcii, aby som mohol kandidovať za prezidenta Slovenskej republiky vo voľbách 2014, s cieľom prispieť k zmene na Slovensku. Všetkým, ktorí ste mi dali svoj podpis, sa chcem z celého srdca poďakovať. V prípade, že budem zvolený za prezidenta SR, Vás chcem uistiť, že spravím všetko preto, aby sa veci zmenili a konečne sa občania mali lepšie, mohli žiť bez strachu vo svojom vlastnom štáte, mohli sa domôcť práva a  aby nemuseli odchádzať do zahraničia hlavne mladí ľudia z ekonomických dôvodov a robiť tam podradné práce. Chceme, aby mladí ľudia zostávali na Slovensku, mali zamestnanie so slušným platom, uzatvárali manželstvá, mali kde bývať a nebáli sa mať deti. Musíme zabezpečiť pre tieto deti kvalitné, bezplatné výchovné zariadenia od jaslí, cez škôlky a všetky školy až po univerzity.

      

Na druhej strane musí štát ľuďom na dôchodku garantovať pokojnú a dôstojnú jeseň ich života, aby popri výdavkoch na deti im zostali financie na pokrytie nákladov na bývanie a potraviny.

       Ako prezident podporím všetky zákony, ktoré zlepšia podnikateľské prostredie, pomôžu zvýšiť zamestnanosť a zabezpečia vyššie príjmy, aby sa mohla rozrastať stredná vrstva, ktorá dosiahne v krátkej budúcnosti platy ako vo vyspelých štátoch EÚ. So zvýšením platov sa automaticky zvýši spotreba obyvateľstva, zvýšia sa odvody do jednotlivých fondov a budeme mať lepšie zdravotníctvo, sociálne služby a z vybraných daní zostane viac na školstvo, kultúru, šport, ako aj na celkové rozvojové projekty.

         Mojím cieľom je prispieť k tomu, aby sa zúžila skupina chudobných, ale aj skupina nesmierne bohatých. Bohatí musia viac odvádzať a vracať tým, ktorí sa o ich bohatstvo postarali. Takisto všetky veľké nadnárodné spoločnosti, vrátane bánk, ktoré pôsobia na území Slovenska, musia viac vracať občanom Slovenska, z ktorých žijú.

         Ako prezident republiky sa budem snažiť vytvoriť v našom štáte bezpečný život bez strachu, s ekonomickými a sociálnymi istotami,  vytvárať srdečnú a priateľskú klímu medzi všetkými občanmi Slovenskej republiky, bez ohľadu na ich národnosť, pôvod, náboženstvo atď., ako aj priateľskú klímu so všetkými susednými štátmi.

         Rešpektujem našu transatlantickú orientáciu, členstvo v EÚ,ako aj v eurozóne, ale nebudem váhať komunikovať s hociktorým demokratickým štátom vo svete, ak to bude v záujme hlavne ekonomickej prospešnosti pre Slovensko a jeho občanov.

         V maximálnej možnej miere zvýšim svoju aktivitu v kontakte ako s občanmi Slovenskej republiky, tak aj so zahraničnými partnermi, aby som otváral cestu hlavne pre našich podnikateľov pri umiestňovaní svojich tovarov na svetových trhoch, ako aj získavaní zahraničných investorov na Slovensko.

        

 

        Vážení priatelia,

                                     kandidatúru za prezidenta SR som prijal s úprimnou túžbou a chuťou spraviť všetko preto, aby som zo svojej pozície urobil život občanov lepším a plnohodnotnejším.

564000 101757346651811 1134492076 n

prace111

532556 123717387789140 207675444 n

SMS video

Na stiahnutie

Desatoro Strany SMS

  1. Moderné Slovensko musí byť silné Slovensko pre všetkých občanov. Vytvoríme nový obraz Slovenska.
  2. Veľa vyrobiť- veľa rozdať ľuďom.
  3. Podpora všetkých podnikateľov, hlavne domácich, zvýšiť zamestnanosť.
  4. Silná stredná vrstva je garantom dobrého zdravotníctva, školstva, sociálneho zabezpečenia, kultúry, športu a všetkého rozvoja.
  5. Chceme, aby sa všetci mali dobre dnes, mladí aj starí.
  6. Vyhlasujeme nekompromisný boj chudobe, korupcii, rozkrádaniu a kriminalite.
  7. Zredukujeme počet volieb na Slovensku a zavedieme elektronické hlasovanie vo voľbách.
  8. Zavedieme systém permanentného elektronického referenda.
  9. Konečne po rokoch chceme mať na Slovensku otvorenú občiansku spoločnosť s rešpektom k občanovi. O všetkých otázkach v štáte rozhodne občan.
  10. Sme v Európe, chceme Európu aj na Slovensku.

Strana moderného Slovenska, Skuteckého 15, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Tel.: 048/123 45 67, E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.