logo Strana SMS

 HEADLINE 7.6.2014 11HEADLINE 7.6.2014 12 nove2HEADLINE 7.6.2014 13HEADLINE 7.6.2014 14

 

Strana Moderného Slovenska

KANDIDÁTI DO EP


Ciele našich poslancov v Europarlamente:
Vidíme dve veľké absurdity, ktoré existujú v Európskych inštitúciách a v konečnom dôsledku ich finančnú náročnosť znáša každý občan Európskej únie.
Prvá je tri sídla Európskeho parlamentu – Štrasbourg, Brusel a Luxemburg- ktoré treba aktívne riešiť.
Riešenie interinštituciálneho prepojenia orgánov v EÚ a jeho racionalizácia ( všetci riešia to isté, agendy sa opakujú a predlžujú) a komunikáciu s národnými parlamentmi. Ako- tak znesie kritiku komunikácia Európskej komisie a národného parlamentu, ale v komunikácii s Radou EÚ a EP je stále veľa nevyplneného priestoru.
Naši kandidáti na poslancov EP tam chcú hlavne pracovať pre Slovenskú republiku, i keď si uvedomujeme, že je tam anomália práce v politických skupinách.
Zaväzujú sa komunikovať so slovenským parlamentom a hlavne s občanmi, ktorých budú informovať o práci v Európskom parlamente, čerpať od nich námety a názor občanov interpretovať v Európskom parlamente.
Budú vyžadovať pravidelný kontakt so slovenskou vládou, parlamentom, v prípade potreby aj s prezidentským úradom.
Budú presadzovať v EP, aby parlament riešil v prvom rade zásadné otázky života a bytia občanov EÚ, aby hlavnou otázkou dňa sa nestávali názvy syrov alebo značiek na cigaretách, ale skutočná agenda rozvoja EÚ, jej štátov a spolupráca s okolitým svetom.
Chceme odstrániť nerovnosti, ktoré vládnu medzi štátmi v EÚ. Jedni sú bohatí, druhí sú chudobní a tí bohatí zarábajú práve na skupine tých chudobných. Kvôli tomu vládnu aj nerovnosti v životnej úrovni a o výške platov a to je aj dôvod, že aj naši mladí ľudia odchádzajú za prácou do zahraničia. Strana moderného Slovenska chce vyrovnať rozdiely v životnej úrovni, chce aj pre občanov Slovenska európske platy, aby keď sme už v Európe, mohla byť Európa aj na Slovensku.
Všetci naši kandidáti prijali nomináciu na kandidátke s tým, že urobia MAXIMUM vo volebnej kampani, aby informovali občanov o našich cieľoch a ktorým opätovne dajú hlas a budú zvolení, aby sme naše predsavzaté ciele mohli skutočne realizovať.
Nadišiel čas, aby sa do Európskeho parlamentu dostali noví ľudia, ktorí to všetko negatívne, čo doteraz od europoslancov videli, zmenili a pracovali po novom, v skutočný prospech Slovenskej republiky a jej občanov.
Všetkým realizáciu našich predsavzatí garantujeme!

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA
VOĽTE STRANU č. 22 ĎAKUJEME!!

NAŠI KANDIDÁTI EP 9 fotiek

 

SMS video

Na stiahnutie

Desatoro Strany SMS

  1. Moderné Slovensko musí byť silné Slovensko pre všetkých občanov. Vytvoríme nový obraz Slovenska.
  2. Veľa vyrobiť- veľa rozdať ľuďom.
  3. Podpora všetkých podnikateľov, hlavne domácich, zvýšiť zamestnanosť.
  4. Silná stredná vrstva je garantom dobrého zdravotníctva, školstva, sociálneho zabezpečenia, kultúry, športu a všetkého rozvoja.
  5. Chceme, aby sa všetci mali dobre dnes, mladí aj starí.
  6. Vyhlasujeme nekompromisný boj chudobe, korupcii, rozkrádaniu a kriminalite.
  7. Zredukujeme počet volieb na Slovensku a zavedieme elektronické hlasovanie vo voľbách.
  8. Zavedieme systém permanentného elektronického referenda.
  9. Konečne po rokoch chceme mať na Slovensku otvorenú občiansku spoločnosť s rešpektom k občanovi. O všetkých otázkach v štáte rozhodne občan.
  10. Sme v Európe, chceme Európu aj na Slovensku.

Strana moderného Slovenska, Skuteckého 15, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Tel.: 048/123 45 67, E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.