logo Strana SMS

 HEADLINE 7.6.2014 11HEADLINE 7.6.2014 12 nove2HEADLINE 7.6.2014 13HEADLINE 7.6.2014 14

 

Správy SMS

Daňové raje

Daňové raje-

žiaľ Slováci nečítajú predvolebné programy strán.

 

Keby slovenskí občania čítali predvolebné programy strán, tak by nemohli zvoliť do parlamentu strany bez myšlienok, bez rozvojových programov.

                Strana Moderného Slovenska ako jediná mala v predvolebnom programe postaviť mimo zákon daňové raje a tým aj všetkých, ktorí ich služby využívajú. Dnešný problém ktorý vznikol v Paname je umelo vytvorený, aby sa zakryli skutoční vinníci, ktorí bohatnú na daňových rajoch.

                 Európsky komisár pre ekonomiku a financie Pierre Moscovici má silné reči o riešení otázok týkajúcich sa daňových rajov. Samé konfabulácie.

                 Predseda Európskej Komisie pán Juncker, mnohoročný predseda vlády, krajiny ktorá je popri iných silným daňovým rajom v Európe.

                To pán Moscovici asi nezaregistroval. Ako i ďalšie daňové raje v Európe: ostrov Man, Cyprus, Lichtenštajnsko a mnohé ďalšie nie tak známe destinácie. Nikto nehovorí o Švajčiarsku ktoré už po desaťročia je najväčším daňovým rajom. Tí, ktorým tieto daňové raje slúžia nemajú záujem túto otázku riešiť.

                Keby občania Slovenska pozorne sledovali náš predvolebný program, našli by tam aj riešenia na odstránenie korupcie a prania špinavých peňazí.

 

                                                                                                                             Milan Urbáni

                                                                                                                             Predseda SMS.

 

SMS video

Na stiahnutie

Strana moderného Slovenska, Skuteckého 15, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Tel.: 048/123 45 67, E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.