logo Strana SMS

 HEADLINE 7.6.2014 11HEADLINE 7.6.2014 12 nove2HEADLINE 7.6.2014 13HEADLINE 7.6.2014 14

 

Odborné kluby

Cenzúra

Protest proti diskriminácii a cenzúre na Slovensku.

Strana moderného Slovenska ostro protestuje proti mediálnej diskriminácii niektorých politických subjektov vrátane našej strany pred voľbami do Európskeho parlamentu, tak vo verejnoprávnych ako aj v súkromných médiách. Jedná sa účelovú cenzúru, ktorá pripomína obdobie najtvrdšieho komunizmu, kedy sa potláčali iné názory. ( Účelové zoskupenia v reláciách TA3, vo verejnoprávnej televízii ako aj v printových médiách, atď..)
Mali by sme si zobrať príklad z Českej republiky, kde médiá dávajú dostatočný priestor všetkým politickým stranám, združeniam a organizáciám a tým poskytujú občanovi objektívnejšiu informáciu a širšiu možnosť výberu.
Cieľom Strany moderného Slovenska je zobrať moc politikom a dať väčšiu rozhodovaciu možnosť vo vážnych otázkach občanom formou elektronického referenda cez sms a internet.
Strana moderného Slovenska vyzýva všetky politické subjekty, ktoré zdieľajú náš názor o podporu a ostrý protest. O našom proteste informujeme aj Ústrednú volebnú komisiu.

ústredný tajomník predseda strany
Strany moderného Slovenska Strany moderného Slovenska
Andrej Sliacky Milan Urbáni

V Banskej Bystrici dňa 18.05.2014

SMS video

Na stiahnutie

Strana moderného Slovenska, Skuteckého 15, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Tel.: 048/123 45 67, E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.